سوالات متداول

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

سوالات متداول صدابرداران

ثبت و پیگیری سفارش

1- چگونه به فروشگاه اینترنتی صدابرداران اعتماد کنم؟

پاسخ:  موسسان مجموعه صدابرداران با بیش از 8 سال فعالیت در زمینه فروش و تامین تجهیزات صوتی، سینمایی و استودیویی، در سال 1394  این مجموعه را راه اندازی کرده اند. تمام افراد حاضر در این مجموعه سابقه زیادی در زمینه فروش کالا در بازار این دسته از تجهیزات را دارند.

      به یاری خدا و تلاش های واحد ارسال کالا، از ابتدای افتتاح این مجموعه تاکنون، حتی یک ساعت تاخیر در ارسال کالا برای مشتریان نداشته ایم، از این پس نیز این اطمینان به شما داده می شود که پس از ثبت سفارش، محصولات کاملا صحیح و در سریع ترین زمان ممکن(که با شما هماهنگ می گردد) برای شما ارسال می گردند.

[/vc_column_text][vc_separator border_width=”2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

2- چه ساعاتی از شبانه روز می توانم سفارش دهم؟

پاسخ: فروشگاه اینترنتی صدابرداران 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز، قابلیت سفارش آنلاین را دارد.

[/vc_column_text][vc_separator border_width=”2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]3- از وضعیت سفارش خود چگونه مطلع شوم؟

پاسخ: شما میتوانید با تماس تلفنی با واحد ارسال کالای مجموعه صدابرداران، از وضعیت سفارش خود مطلع شوید. همچنین مراحل ارسال کالا برای شما از طریق پیامک اعلام می گردد.

[/vc_column_text][vc_separator border_width=”2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

4- آیا می توانم سفارش خود را ابطال کنم؟

پاسخ: تا قبل از انتقال کالا از انبار به واحد “ارسال کالا” این امکان برای شما مقدور است، اما بعد از آن امکان ابطال و یا تغییر سفارش وجود ندارد.

[/vc_column_text][vc_separator border_width=”2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

کالاهای فروشگاه اینترنتی صدابرداران

1-آیا کالاهای خریداری شده در سایت اصل هستند؟

پاسخ:یکی از اصول کاری در مجموعه صدابرداران اصل صداقت است، تمام کالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی صدابرداران، دارای توضیحات کافی برای شما می باشد، در بخش توضیحات هر محصول کشور سازنده محصول ذکر شده است و محصول ارسالی برای شما دقیقا همان محصولی است که در تصویر مشاهده می کنید و ساخت همان کارخانه می باشد، لذا با اطمینان کامل می توانید سفارش خود را ثبت نموده و منتظر ارسال کالا ها باشید.

[/vc_column_text][vc_separator border_width=”2″][vc_column_text]

2-در انتخاب کالا ها سوالاتی دارم برای مشاوره باید چکار کنم؟

پاسخ: کارشناسان فنی صدابرداران منتظر تماس شما برای ارائه مشاوره در انتخاب کالا می باشند، شما میتوانید با مراجعه به صفحه “تماس با ما” سایت با مجموعه تماس بگیرید و با اعلام نیازمندی خود از بهترین کالای پیشنهادی مطلع شوید.

[/vc_column_text][vc_separator border_width=”2″][vc_column_text]

3-کالایی را که انتخاب کردم موجود نیست، راه حلی دارد؟

پاسخ:کالاهای مجموعه به صورت روزانه به روز می گردد و ممکن است تا 24 ساعت بعد از مشاهده سایت کالا مورد نظر شما موجود شود. بنابراین می توانید با سر زدن به صفحه محصول از موجود شدن آن مطلع شوید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

بستن
مقایسه
صدابرداران مرجع تجهیزات آکوستیک