درخواست بازدید و مشاوره

      برای شروع ساخت یک استودیو موسیقی و در کل یک محیط آکوستیکی در هر سطح اعم از استودیو های خانگی و یا استودیو های مدرن و تجاری قبل از هر کار پاسخ یکسری از سوالات را باید دانست و بر طبق آن دانسته ها اقدام به ساخت و یا تجهیز محیط نماییم که در آن صدا حرف اول و آخر را میزند.
چند نمونه از مجموعه سوالاتی که بیشترین تعداد پرسش را از اپراتورهای تلفنی صدابرداران نیز به خود اختصاص داده اند به شرح زیر می باشد..:
1.میزان صدای محیطی که در آن قرار داریم چقدر است…؟
Environment db/Spl
2.میزان بازه فرکانسی محیط چقدر است…؟
Response frequency
3.در چه فرکانس هایی هارمونی مشترک داریم…؟
Common Harmony
4. مقدار زمان واخنش در محیط مورد نظر چقدر است…؟
5. متریال های مورد نیاز برای آکوستیک یک محیط چیست…؟
Materials required
6.حدود هزینه تقریبی برای تبدیل یک محیط ساده به فضای آکوستیکی چقدر است…؟
Approximate cost
و…
     این سوالات در ظاهر سوالات ساده ایست اما برای درک درست آن و پاسخ دقیق و کارشناسی به این گونه پرسش های ساده نیاز به متخصصانی هست که سالهاست شبانه روز عمر خود را صرف دریافت پاسخ چنین سوالاتی نموده اند .
     مجموعه صدابرداران همواره با تکیه بر نیروی متخصص خود که تشکیل شده از فارغ التحصیلان و متخصصان صنعت آکوستیک و فیزیک صوت ، کارشناسان حوزه هنر و موسیقی فعالان بزرگ صنعت چوب و تولیدکنندگان صاحب نام ابر در کشور در کنار چندین تیم اجرایی قدرتمند میکوشد تا با اعتماد به تولیدات انحصاری خود ایده آل ترین شرایط و متنوع ترین راهها را با حداقل هزینه به همراه پیروی از استاندارد های روز جهانی برای متقاضیان خود فراهم آورد .
     فرم زیر برای افرادیست که قصد دریافت نوبت از کارشناسان مجموعه صدابرداران برای بازدید و مشاوره محیط مورد نظر خود جهت تبدیل به فضای آکوستیکی میباشد .
متقاضیان میتوانند پس از پرداخت هزینه بازدید و مشاوره از طریق وبسایت و یا کارت به کارت به شماره کارت ها و حساب های موجود در سایت فیلد های مورد نظر را با دقت پر کرده و منتظر تماس کارشناسان مجموعه حداکثر ظرف 24 ساعت برای اعلام زمان بازدید خود باشند.

هزینه بازدید

     قابل ذکر است هزینه بازدید در شهر تهران معادل 2000000 تومان و در استان تهران 3000000 تومان و در سایر استان و شهرستان ها 5000000 تومان (همراه با بلیط رفت و برگشت هوایی) میباشد.
     در بازدید و مشاوره شهرستان ها هزینه بلیط رفت و برگشت هوایی برای حداقل 2 نفر از پرسنل مجموعه و هزینه های اقامت و پذیرایی تا زمان بازگشت پرسنل به عهده فرد متقاضی میباشد.

      از متقاضیان محترم تقاضا میشود به هزینه ها و قوانین بازدید مجموعه قبل از پر کردن و ارسال فرم برای پرسنل پشتیبانی و کارشناسان فنی ما توجه بیشتری را نمایند.

با تشکر از حسن انتخاب شما.

  نام و نام خانوادگی(الزامی)

  شماره تماس(الزامی)

  شماره ثابت

  آدرس ایمیل

  استان

  شهرستان

  آدرس دقیق:

  نرم افزار میزبان

  مساحت تقریبی اتاق ( متر مربع)

  عرض اتاق(متر)

  طول اتاق(متر)

  ارتفاع اتاق(متر)

  سن ساختمان:

  نوع کاربری ساختمان

  وضعیت ملکی متقاضی

  هدف از ساخت محیط

  وضعیت پرداخت

  توضیحات بیشتر

  بارگذاری حداقل 3 تصویر از محیط

  فرمت فایل فقط jpg.باشد

  بستن
  مقایسه
  صدابرداران مرجع تجهیزات آکوستیک