بابک گلستانی، متولد سال 1360 در تهران، در سن 9 سالگی، فراگیری پیانو و در 14 سالگی آهنگسازی را آغاز کرد. او ساخت موسیقی را با تولید قطعاتی برای پیانو ادامه داد و در 19 سالگی برای تحصیل موسیقی به آلمان مهاجرت کرد و به تدریج به تولید موسیقی الکترونیک بی کلام روی آورد. او همچنین آثاری برای تئاتر و کودکان تولید کرده است.
بابک مدتی بعد به کشور سوییس مهاجرت کرد در آن کشور مشغول تحصیل شد و پس از تولید یک آلبوم ساده به سبک پاپ به نام “رویا”، وب-سایت mixofon.com را به منظور فراهم آوردن شرایطی برای فارسی زبانان داخل و خارج از ایران برای یادگیری اصولی مقولات مربوط به صدا، تاسیس کرد.
بسیاری از صدابردارانِ مقیمِ ایران بابک گلستانی را با نوشته های ارزشمندش در زمینه ی مهندسی صدا می شناسند و بر این باورند که این نوشته ها به توسعه ی دانش آن ها کمک فراوان کرده اند.
علاقه یِ ویژه یِ بابک به موسیقی کلاسیک که از کودکی در او شکل گرفت، سال هاست که او را در انتظار تولید یک آلبوم کلاسیک بدون کلام نگاه داشته است. پس از سال ها انتظار او سرانجام تولید آثاری برای پیانو و سازهای زهی را آغاز کرده است و به طور موازی در زمینه یِ میکس و به ویژه مسترینگ نیز یا موزیسین های گوناگون همکاری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه
صدابرداران مرجع تجهیزات آکوستیک