کارگاه صدابرداران

      بعد از گذشت حدود یک سال از آغاز به کار مجموعه صدابرداران نیاز به واحدی برای میسر کردن واحد تعمیرات بیش از پیش احساس شد، بعد از پیگیری های مداوم و برآورد نیازها و ظرفیت های موجود در نیروی کار مجموعه صدابرداران بر آن شدیم تا با احداث واحدی در مجاورت “فروشگاه صدابرداران” و “استودیو صدابرداران” کارگاهی برای تولید و تعمیرات تجهیزات صوتی افتتاح نماییم که به لطف خدا از همان ابتدا مورد استقبال مخاطبان همیشگی این مجموعه قرار گرفتیم که البته  دلگرمی ما برای ادامه مسیر هستند.
“کارگاه صدابرداران” دارای قابلیت های فراوانی می باشد، که از جمله آنها میتوان به “تولید تجهیزات آکوستیک به صورت انحصاری”، “ساخت انواع اتصالات” و “کابل ها” به صورت سفارشی، “ساخت درب های لمسه و ایزوله شده”، “مخصوص استودیوهای موسیقی و فیلم” ، “آمفی تئاترها” ،”سالن های کنفرانس” و … اشاره کرد.

     نیروهای کار شاغل در کارگاه هر کدام به نوبه خود صاحب تخصص هایی در حوزه صنعت چوب ، الکترونیک و دکوراسیون داخلی می باشند که همین مزیت باعث پیشی گرفتن از سایر رقبای خود در این عرصه می باشد.

     در نهایت کارگاه مجموعه صدابرداران همانند سایر بخش های این مجموعه مشتاقانه به دنبال برآورد کردن نیازهای شما مخاطبان همیشگی خود میباشد و در راستای این هدف از هیچ کوشش و کمکی برای همراهان خود دریغ نمیکند.

منتظر حضور گرم شما در مجموعه صدابرداران هستیم.

کارگاه-صدابرداران
کارگاه-صدابرداران2