ارسال محصولات

زمان ارسال:

     پس از دریافت و پردازش “سفارش” در فروشگاه اینترنتی صدابرداران، واحد “ارسال محصولات” اقدامات لازم جهت ارسال کالاها را آغاز می کنند تا در سریع ترین زمان ممکن محصولات به آدرس شما در هر نقطه از ایران ارسال گردد. این زمان در شهر تهران بین ۲ تا ۴ ساعت کاری و شهرستان بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت از زمان ثبت سفارش و پرداخت مبلغ می باشد.

هزینه ارسال:

     بستگی به وزن، حجم و نوع محصول هزینه ارسال متفاوت است. که این مبلغ بستگی به حجم و وزن کالا متفاوت است. شما می توانید در صورت تمایل برای اطلاع از مبلغ دقیق ارسال کالا پس از ثبت کامل سفارش و پرداخت آنلاین با واحد “ارسال محصولات” صدابرداران تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 مجموعه صدابرداران پیشنهاد ارسال رایگان را در شرایط خاص برای شما مشتریان عزیز فراهم نموده است، در ادامه این شرایط را مشاهده می نمایید.

ارسال رایگان محصولات تهران

شرایط ارسال رایگان در شهر تهران

     جهت ارسال رایگان محصولات در شهر تهران، حداقل مبلغ خرید ۴۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد. این تضمین وجود دارد که در شهر تهران واحد “ارسال محصولات” بین ۲ تا ۴ ساعت کاری محصولات را به محل مورد نظر شما ارسال می نماید. هزینه بیمه محصول در این حالت به عهده مجموعه صدابرداران می باشد.

در صورتی که مجموع فاکتور شما نیز کمتر از ۴۰۰٫۰۰۰ تومان باشد، هزینه ارسال محصولات در هنگام دریافت کالا پرداخت می شود. که این مبلغ بستگی به حجم و وزن کالا متفاوت است. شما می توانید در صورت تمایل برای اطلاع از مبلغ دقیق ارسال کالا پس از ثبت کامل سفارش و پرداخت آنلاین با واحد “ارسال محصولات” صدابرداران تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

شرایط ارسال رایگان در حومه تهران و شهرستان ها

      جهت ارسال رایگان محصولات در حومه شهر تهران و همچنین شهرستان ها ، حداقل مبلغ خرید ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد، در این حالت محصولات توسط شرکت تیپاکس ارسال می گردند. همچنین زمان رسیدن محصولات به آدرس مورد نظر بین ۲۴ الی ۴۸ ساعت می باشد. ضمنا” تمامی محصولات ارسالی دارای بیمه و شماره بارنامه میباشد که بعد از ارسال محصول از طریق سامانه پیامکی مجموعه صدابرداران برای شما ارسال می گردد.

در صورتی که مجموع فاکتور شما نیز کمتر از ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان باشد، هزینه ارسال محصولات در هنگام دریافت کالا در محل پرداخت می شود. که این مبلغ بستگی به حجم و وزن کالا متفاوت است. در این حالت نیز محصولات توسط شرکت تیپاکس برای شما ارسال می شود. در صورت تمایل برای اطلاع از مبلغ دقیق ارسال کالا پس از ثبت کامل سفارش و پرداخت آنلاین با واحد “ارسال محصولات” صدابرداران تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

ارسال رایگان محصولات در شهرستان