ارسال محصولات

زمان ارسال:

     پس از دریافت و پردازش “سفارش” در فروشگاه اینترنتی صدابرداران، واحد “ارسال محصولات” اقدامات لازم جهت ارسال کالاها را آغاز می کنند تا در سریع ترین زمان ممکن محصولات به آدرس شما در هر نقطه از ایران ارسال گردد. این زمان در شهر تهران بین 4 تا 8  ساعت کاری و شهرستان بین 24 تا 48 ساعت از زمان ثبت سفارش و پرداخت مبلغ می باشد.

هزینه ارسال:

     بستگی به وزن، حجم و نوع محصول هزینه ارسال متفاوت است. که این مبلغ بستگی به حجم و وزن کالا متفاوت است. شما می توانید در صورت تمایل برای اطلاع از مبلغ دقیق ارسال کالا پس از ثبت کامل سفارش و پرداخت آنلاین با واحد “ارسال محصولات” صدابرداران تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

شرایط ارسال در شهر تهران.

هزینه ارسال محصولات در هنگام دریافت کالا پرداخت می شود. که این مبلغ بستگی به حجم و وزن کالا متفاوت است. شما می توانید در صورت تمایل برای اطلاع از مبلغ دقیق ارسال کالا پس از ثبت کامل سفارش و پرداخت آنلاین با واحد “ارسال محصولات” صدابرداران تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

شرایط ارسال در حومه تهران و شهرستان ها

هزینه ارسال محصولات در هنگام دریافت کالا در محل پرداخت می شود. که این مبلغ بستگی به حجم و وزن کالا متفاوت است. در این حالت نیز محصولات توسط شرکت تیپاکس برای شما ارسال می شود. در صورت تمایل برای اطلاع از مبلغ دقیق ارسال کالا پس از ثبت کامل سفارش و پرداخت آنلاین با واحد “ارسال محصولات” صدابرداران تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بستن
مقایسه